drainage

Kombi Değişimi

Kombi Değişimi için tesisatçı olarak, en son ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kombi Değişimi için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara’da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda oluşan bütün su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Bu değişimi Kombi Değişimi için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla şirketimizi geliştiriyoruz. Kombi Değişimi için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Kombi Değişimi için tesisatçı arıyorsanız, işin ehli adres Yurt Tesisattır

Kombi Değişimi için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili hizmet veren, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Tüm su tesisatı elemanları suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğuktan, negatif etkilenir. Zamana yenik düşen malzemeler acilen ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, genelde tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde “Kombi Değişimi için tesisatçı” araması yaptığınızda yüzlerce firma bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

Kombi Değişimi için tesisatçı

Kombi Değişimi için tesisatçı arıyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Biz Yurt Tesisat olarak su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama, küvet üstüne kabin montajı ve termosifon tesisatı ve montajı sorunlarını en iyi şekilde çözüyoruz. Ayrıca boru su kaçak tespiti, batarya kartuşu değişimi ve şofben montajı problemlerini itina ile çözüyoruz. Bunlar gibi pek çok iş ve sıhhi tesisat sorunları oluşabilir. Belki de sadece banyonuza yepyeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Kombi Değişimi için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, tüm tamirat ve tadilatları yapıyoruz. Zamanla tesisat elemanları ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği karmaşık arızalara neden olur. Sıhhi tesisat arızaları birden bire ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Musluk bozulabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Daire içi mantolama gerekebilir. Bina dış cephe mantolama işleri gerekebilir. Boru su kaçak tespiti gerekebilir. Alt komşuya su akması tamiri gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette “Kombi Değişimi için tesisatçı” ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada onlarca seçenek çıkar. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü yazımızın devamında bulacaksınız.

Kombi Değişimi fiyatları

Kombi Değişimi fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı yeri incelemeden fiyat bilgisi verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde zarar vermeden ve hızlıca gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zamanla gider hattına yapışarak geçiş çapını küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozetler birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforunu yükselten eşyalar arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. İç takım tamir edilmezse su kaçırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve engelli klozet montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Cihazlı su kaçağı bulma

Cihazlı su kaçağı bulma deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su hattı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara’da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Ocak doğalgaz dönüşümü, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır özenle pek çok noktada tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, petek yıkama ve temizleme ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde kış mevsimi soğuk ve zorludur. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini sorunsuz geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara’da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar

Tesisatçı Numarası

Tüm su ve doğalgaz tesisatı işleri ile yapısal işlerde hizmetinizdeyiz.

0546 848 84 92