about-mission

Hakkımızda

Güvenilir Ankara su tesisatçısı. 

1985 yılından günümüze Ankara’da binlerce memnun müşterimizin güvendiği tesisatçı olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Ankara Tesisatçı Numarası arıyorsanız bize ulaşın.

Dürüstlük, önemsediğimiz ilkelerimizin başında gelir.

Dürüstlük, müşterilerimizin güvenini de beraberinde getirir. Çünkü kimse tanımadığı, tanımadığı veya güvenmediği birisini evine almak istemez. Özel hayatımızın en büyük parçası olan evlerimiz, birçok maddi ve manevi değeri barındırmaktadır. Daireler, villalar, işyerleri veya fabrikalar, hiç fark etmez, küçük veya büyük tüm yapılarda. Her türlü sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, tamir, tadilat, dekorasyon, tıkanma, demir doğrama, izolasyon, mantolama, çatı yenileme ve benzeri tüm yapı işleri için bize ulaşın.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hizmetlerimiz

Su Tesisatı Yenileme Doğalgaz Kaçak Tamiri Dekorasyon – Komple Daire ve Villa Tadilatı Bacalı Kombi Değişimi Tıkanıklık Açma Termal Kameralı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Apartman Hidrofor Pompa Sistemi Tamiri – Su Deposu Temizliği Demir Doğrama ve Ferforje Merkezi Isıtma Sistemleri Oksijen ve Elektrik Kaynağı Su Saati Kollektörü Yenilenmesi Kanalizasyon ve Altyapı İşleri Alçıpan Boya Badana Çatı Aktarma – Su ve Isı Yalıtımı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İlaçlı Petek Temizliği Kalorifer Tesisatı Banyo Armatürleri Montajı Ankara Villa Tadilatı Kanal Açma Ankara Kombi Değişimi Klozet İç Takımı Değiştirme İlaçsız Petek Temizleme Yer Tuvaletini Klozete Çevirme Klozet Yeri Değiştirme Musluk Batarya Değişimi Ankara Su Kaçağı Tespiti Makinalı Tıkanık Açma Lavabo Tıkanıklığı Açma Alaturkayı Klozete Çevirme Pimaş Gider Tıkanıklık Açma Kombi ve Petek Montajı Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti Banyoda Kötü Koku Tespiti Doğalgaz Tadilat Projesi

about-callout
sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Tesisatçı Numarası

Tüm su ve doğalgaz tesisatı işleri ile yapısal işlerde hizmetinizdeyiz.

0546 848 84 92

İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalar

Tesisatçı Numarası

Tüm su ve doğalgaz tesisatı işleri ile yapısal işlerde hizmetinizdeyiz.

0546 848 84 92